1 / 10
Kompjuter + monitor 19' tastatura gluvce
4.500 МКД
Цената е фиксна
01.05.2022 08:14

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Inter Core 2 Duo E6850 - 3.0Ghz - 500 mkd

Maticna ploca AS Rock ConRoe - 500 mkd
Disk SSD Kingston 120 GB - 1500 mkd
Disk HDD sata WD 160 GB - 300 mkd
2 X 2 GB RAM - 600 mkd
Geforce 7300 512MB - 400 mkd
Kukiste DELUX so napojuvanje - 500 mkd
Kukiste JNC so napojuvanje - 500 mkd
DVD SONY / Plextor - 200 mkd
AsusTek TV7135 Tuner Card - 400 mkd
PLEXTOR DWDRV - 400 mkd
SuperWriteMaster DWDRV - 400 mkd
Tastatura - 200 mkd
Gluvce lasersko - 200 mkd
Zvucnici

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Vlad
Потврден огласувач
075453885
Испрати Е-маил до огласувачот

FireWire firewire kabel 3metri nov

500 МКД

Stolica, Столица, Стол

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам