1 / 7
Apple iPhone 8 Gold Kako Nov Fabricka Sostojba
16.299 МКД
06.10.2020 13:42

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone 8

Боја:

Gold

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

-Se prodava,,Apple iPhone 8,,Gold
-Fabricka sostojba,Kako Nov,Bez Zabeleski,So Garancija
-Battery Health 100%
-Sledi so novi Dodatoci+Nova zast. Maska
>Mozi da se vidi i testira na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku Kargo ili Brza Pratka
☎️ 077 511 557 bez sms,mozna zamena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple iPhone 8 Gold/Silver Kako Novi So Fabricka Folija

13990 МКД

iPhone 11 Pro Max Kako NovGarancija Vili Mobile

549 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам