Logo

SEAT ALTEA FACELIFT 1,6 TDI 105 KS , 2010 EKSTRA !

Број на оглас: 3582131 | Објавен на: 08.08.2020, 07:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5.750 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


---- RABOTNO VREME OD 10-17 CASOT ---- ZAMENI NE PRAVIME NIKAKVI ---- NA EMAIL SMS PORAKI I SLICNO NE ODGOVARAME ---

SEAT ALTEA FACELIFT MODEL 2010 GOD SO 1,6 TDI 105 KS EURO 5 MOTOR , NAJEKONOMICNA VO EKSTRA SOSTOJBA SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA ! BEZ NIKAKVI ZAMENI !

Огласи од: SUPERAVTO

Станете Премиум член

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 SUPERAVTO

Потврден огласувач