1 / 3
Media-in kabel za volkswagen, audi
1.400 МКД
Цената е фиксна
03.06.2021 09:46

Скопје Центар / Скопје

Se prodava novo ne koristeno media-in kabelce za volkswagen, audi i slicni avtomobili za povrusvanje na Apple iPhone i slicno na USB porta.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

Vlad
Потврден огласувач
075453885
Испрати Е-маил до огласувачот

RAM memorija DDR2 2x1GB

500 МКД

Stolica, Столица, Стол

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам