1 / 4
Car MP3 FM Modulator VZ-302 - Novi
350 МКД
01.07.2020 12:11

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Car MP3 FM Modulator VZ-302

МП3 ФМ плеер за во автомобил
репродукција од Мемориска Картичка и УСБ стик
далечински управувач

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

MAXELL LANTERN TORCH LIGHT - Bateriska svetilka - Novi

250 МКД

Panasonic AA Alkaline Long Lasting Batteries 10pcs

200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам