1 / 2
Procesor AMD Phenom II X2 555 AM3 , A6-5400K FM2
15 €
Цената не е фиксна
31.01.2021 22:55

Штип / Штип

polovni
AM3 AM2+ soket
AMD Phenom II X2 555 BE prodaden

FM2 soket
AMD A6-5400K 1200den
AMD A8-5500 prodaden

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава / Можна е замена од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Пробиштипска бр.21А
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

Procesori i5 i7 LGA 1155 1150 1151 i dr cpu

1 €

cpu procesor nov i3 7100 box LGA1151

50 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам