1 / 8
ЧОЈС-Trosoben 93 m2 na ul.Lazo Trposki
1 €
20.01.2021 16:10

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

93 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ul.Lazo Trposki

Se prodava renoviran trosoben stan na ul.Lazo Trposki ,2 kat so vk.kvadratura od 93 m2 i podrum od 6 m2 ,istocno orjentiran vo mini zgrada
Raspored;Golema dnevna so kujna i trpezarija,dve spalni sobi ,wc ,hodnik ,ostava i 3 terasi
Napomena:stanot se prodava delumno namesten

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Stan na ul Slavej Planina

12 €

ЧОЈС-Trosoben stan 79m2 na ul.Pitu Guli

1150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам