1 / 12
Kaciga za Velosiped
24 €
10.08.2020 21:28

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

• Kaciga za Velosiped 🚴🏽‍♂️
• Marka: Bike Mate Pro
• so svetlo
• Uvoz Germania 🇩🇪
• Proizvodstvo Germania 🇩🇪
• Nova
• Golemina :54sm - 59sm ⬅️➡️ S/M/L
• 59sm - 64sm ⬅️➡️ L/XL
• Tezina : 300gr ⚖️
• Cena:24€ // 1490 den
• Isprakamk so Kargo niz cella Makedonia🚚
• Kontakt 070613618 ♈️viber

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Winter Sports Shop Gostivar
https://www.google.com/maps/place/Winter+Sports+Shop+Gostivar/@41.7940871,20.9000103,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135159b5cdaaccb5:0xd5b744254564c3bf!8m2!3d41.7940871!4d20.902199
Потврден огласувач
070613618
Испрати Е-маил до огласувачот

Kacigi za Velosiped Model 2021 Razni brendovi

25 €

Kacigi za Velosiped DUNLOP, 52cm~61cm S~XL

20 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам