1 / 4
SE PRODAVAAT 3 PLACA PO 900 m2 GRADEZNO ZEMJISTE
25 €
Цената не е фиксна
24.08.2021 22:34

Велес / Велес

Квадратура:

900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PLACOVITE SE NA ODLICNA LOKACIJA SITE IMAAT POSEBEN VLEZ IMAAT VOGA STRUJA I KANALIZACIJA
GRADEZNO NE IZGRADENO ZEMJISTE
LOKACIJA EZERO MLADOS NA PATOT ZA NA KAJ OTOVICKA PLAZA DO PECURKARATA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
079 237 063
Испрати Е-маил до огласувачот

HYUNDAI GETZ 1.1 I FACELIFT FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

2750 €

SEAT IBIZA 1.2 I FACELIFT 2007 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ

2950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам