1 / 2
NIKE KYRIE 5 Cookies&Cream - Original !!!
1.500 МКД
17.05.2022 14:22

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>46

Боја:

Бела

*********** P R O D A D E N I ************

Se prodavaat original NIKE Kyrie 5 Cookies&Cream , brendirani patiki od NBA zvezdata Kyrie Irving so golemina 50,5(34cm)
Patikite se doneseni od stranstvo i se vo odlicna sostojba, izmisleni za basket.

Cena........1500 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

COLUMBIA TechLite Hiking shoes -Original !!!

1300 МКД

SKECHERS patiki – Original !!!

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам