1 / 6
Velosipedska Oprema BICIKLISTICKI
14 €
24.09.2020 21:07

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Velosipedska Oprema 🚴🏽‍♂️
• Uvoz Germania 🇩🇪
• Proizvodstvo Germania 🇩🇪
• Novi
• Golemini⬅️➡️ S/ M/ /L
• Cena:14.€ - 999 Den 💶
• Isporaka po Kargo niz cella Makedonia🇲🇰🚚
• Kontakt 070613618 ♈️viber

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Winter Sports Shop Gostivar
https://www.google.com/maps/place/Winter+Sports+Shop+Gostivar/@41.7940871,20.9000103,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135159b5cdaaccb5:0xd5b744254564c3bf!8m2!3d41.7940871!4d20.902199
Потврден огласувач
070613618
Испрати Е-маил до огласувачот

DJI Spark, Fly More Combo dron

19000 €

Protektor DAINESE

39 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам