1 / 10
Се продаваат умивалници
1 €
Цената не е фиксна
05.03.2023 18:52

Демир Хисар

Се продаваат 4 половни умивалници.
Димензии:
145x60
120x60
110x55
85x52

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

.
Потврден огласувач
075880988
Испрати Е-маил до огласувачот

Се продава ладилник (витрина)

1 €

Се продава лежај

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам