1 / 1
Audio cable headphone adapter - Novi
100 МКД
28.09.2020 09:43

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Stereo headphone adapter 4-pin 3.5mm Female 2x 3.5mm Male audio converter 20cm

Аудио кабел конвертор за поврзување на слушалки кои имаат 1 комбиниран 4пин 3.5мм приклучок во 2 засебни приклучоци за слушалка и микрофон
вкупна должина 20см

Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta.

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам