1 / 3
bluetooth slusalki p47
599 МКД
18.01.2022 15:30

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Безжични слушалки P47 достапни со добар квалитет и HD квалитет на звук
� АКЦИСКА ЦЕНА � 599ден � 599ден
-праќаме по карго
-тел 076-666-533

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

bluetooth slusalki p47

599 МКД

Bluetooth V4.0 slusalka

350 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам