1 / 1
ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ - НАСЕЛБА СТРЕЖЕВО
10.000 €
23.05.2022 11:20

Битола / Битола

Квадратура:

397 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Градежниот плац е со квадратура од 397м2 со маркица за градење според ДУП во основа 100м2 и висина до венец 9м. Плацот е во делот на стрежевска населба со добра местоположба.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

ЗЕМЈОДЕЛСКА ПАРЦЕЛА ОД 37800 м2-Кременица

80 €

ЛИВАДА ВО ДИХОВО СО ДИРЕКТЕН ПРИСТАП НА ПАТОТ

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам