1 / 1
Sepa za prikolka 2 tona
1.500 МКД
15.10.2020 14:06

Струга / Струга

Polovna sepa ispravna za 2 tona nosivost.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Trkala za detski motor

1600 МКД

Motor masina za kultivator i za drugo.

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам