1 / 12
Gurë Dekorativ
120 МКД
Цената е фиксна
18.04.2022 11:47

Желино / Тетово

Gurë Dekorativ 🔛 Dekorativen Kamen
⚪ Big Bags 1.4 t
⚪ Minibags 20 kg.
Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

vardar tr.
Потврден огласувач
070 770 191
Испрати Е-маил до огласувачот

Furgon

0 МКД

Audi A4

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам