1 / 8
ЧОЈС-Stanovi vo blizina na novata avtobuska
1 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.10.2022 09:40

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Se prodavaat stanovi na ul Zeleznicka(do benzinskata okta) so kvadratura od 45m2 na 1 kat (so francuski balkon ),59 m2 (so francuski balkon)
Zgradata e vo izgradba i se gradi so visokokvalitetni materijali

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

Чојс- Стан над хотел Метропол со одличен поглед

1 МКД

ЧОЈС-Trosoben stan vo Hristo Uzunov

750 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам