1 / 7
Ski Salomon Plyer freestyle skii
79 €
03.11.2020 16:31

Гостивар / Гостивар

New Arrivals 2020/2021
•Ski Salomon
•Salomon Plyer freestyle
•Super Sostojba
•Dim 151 cm• ↕️
•Vezovi: Salomon
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•Uvoz Germania 🇩🇪
•Cena so vezovi 79€ - 4800den
•Isporaka po Kargo Niz Cella Makedonia
🇲🇰GRATTIS KARGO 🚚🚛
Kontakt +389 70613618 ♈️vibe

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

Winter Sports Shop Gostivar
https://www.google.com/maps/place/Winter+Sports+Shop+Gostivar/@41.7940871,20.9000103,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135159b5cdaaccb5:0xd5b744254564c3bf!8m2!3d41.7940871!4d20.902199
Потврден огласувач
070613618
Испрати Е-маил до огласувачот

ATOMIC Redster Pro 60, 22/22.5/34/35

49 €

Ski BLIZZARD WSC skii

169 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам