1 / 6
ИМПЕРИЈА – Стан 56м²
950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.01.2023 22:27

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

56 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

ohrid

Шифра Б 101/27
Се продава нов невселовен стан со површинa 56м² со распоред –дневна соба со трпезарија и кујна, посебна спална ,ходник,купатило,тераса
Кат – 3
Станот се наоѓа во населба Христо Узунов.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Ексклузивен стан

200000 €

ИМПЕРИЈА – Стан нов

1320 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам