1 / 8
Bluetooth Speaker X6 Stereo Wireless Calls - Novi
800 МКД
Со вклучен ДДВ
09.11.2020 12:57

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Преносен блутут звучник + МП3 плеер со вградени 2 звучници, микрофон и батерија на полнење
Можност за конференциски разговори (вграден микрофон, Hands-free)

поддржува репродукција од:
FM Радио
Блутут уреди (мобилен телефон, лаптоп, таблет...)
Микро СД картичка
USB стик
3.5мм line-in AUX (Мобилен телефон, Таблет, Лаптоп...)
излез за слушалки
Вградена Lithium polymer rechargeable батерија (полнење преку микро УСБ приклучок)
Домет: до 10 метриМоќност:
RMS 6W (2x 3W Stereo)

Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta.

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

USB Sound card 7.1 with microphone Double - Novi

550 МКД

Bluetooth Speaker Portable Stereo - Novi

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам