1 / 10
DJI Spark, Fly More Combo dron
19.000 МКД
13.11.2020 02:53

Гостивар / Гостивар

Dron
DJI Spark, Fly More Combo,
Kako nov
so 2 bateri
070613618 viber

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Winter Sports Shop Gostivar
https://www.google.com/maps/place/Winter+Sports+Shop+Gostivar/@41.7940871,20.9000103,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135159b5cdaaccb5:0xd5b744254564c3bf!8m2!3d41.7940871!4d20.902199
Потврден огласувач
070613618
Испрати Е-маил до огласувачот

Running Weste Ranec

0 МКД

Kaciga za Velosiped Pro, 54cm - 64cm, S/M/L/XL/XXL

24 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам