1 / 2
prodavam dva svajc aparati Rade koncar
1 €
21.08.2021 02:01

Охрид / Охрид

prodavam dva svajc aparati Rade Koncar odlicno svajcuvaat. cena po dogovor
moze i zamena za oprema za kupatila , plocki i sl tel 078-998-235

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава / Можна е замена од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

prodavam zadna platforma za gliser

1 €

prodavam Blic za kamera

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам