1 / 9
Nova kukja plus pomala kukja na Potok
97.000 €
20.09.2022 20:24

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

174 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Potok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na na dve kukji mala i golema vo naselba Potok.
_______________
▪️ Katnost: Po+P+1
▪️ Plac: 174m2
▪️ Dvorno mesto: 70m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 182m2
_______________
▪️ Kukjite imaat dvor.
_______________

▪️ Dnevna prostorija x 1
▪️ Zasebna kujna so trpezarija
▪️ Spalna soba x 3
▪️ Banja x 2
_______________
Cena:
➧97.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja so lokal vo Cetinska, Tetovo

165000 €

NOVA kukja vo Saat Maalo

300000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам