1 / 5
Se prodava kukja so dvor vo selo Brvenica
70.000 €
15.03.2021 08:42

Брвеница / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

166 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

313 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Se prodava kukkja so dvor vo selo Brvenica, koja e kompletno opremena.

Kuḱata e na dva sprata, odnosno prizemje i eden kat.
Prizemjeto se sostoi od dnevna soba, trpezarija, kujna, toalet i garaža. Katot 1 se sostoi od dve spalni sobi, dnevna soba, banja, kujna i dva balkona.

Vkupnata površina na dvorot e 313m2, dodeka vkupnata vnatrešna površina e 166m2.

Cena: 70.000 evra.

Za poveḱe informacii, ve molime kontaktirajte:

077641410 Filip

071345955 Stefani

Šifra: 01-19 / 20

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo Tetovo na ulica 142.

285000 €

Se prodava kukja so dvor vo naselbata „Pevčina“

180000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам