1 / 11
Se prodava kukja so dvor vo naselbata „Pevčina“
180.000 €
25.12.2020 16:39

Тетово / Тетово

Број на соби:

9

Квадратура:

219 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

181 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Se prodava kukja so dvor vo naselbata „Pevčina“ na ul. Goce Delčev vo Tetovo!

Kukja od 124m2;
dvor od 181m2;
pomošna zgrada od 10m2

kukjata ima 3 kata:

Prizemjeto se sostoi od: kujna, spalna soba, dnevna soba, toalet i hodnik so skali.

Na prviot kat ima kujna, dnevna soba, spalna soba, dnevna soba, banja, 2 hodnici, terasa i balkon.

Vtoriot kat vklučuva: spalna soba, hodnik i terasa što vi dava prekrasen pogled na gradot

Vkupnata vnatrešna površina na kukjata e 219m2.

Cena 180.000 evra.

Za povekje informacii javete se na:

Filip - 077 644 410
Stefani 071 345 955

Šifra: 01-09 / 20

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja vo Bitola

360000 €

Se prodava kukјa od 155m2 vo Ohrid

200000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам