1 / 8
Nov stan vo Przova Bavca na 1 kat
85.500 €
22.02.2022 18:13

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

90 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Przova Bavca

Prodaden!
Nov stan opremen na 1 kat vo Przova Bavca
Stanot ima i 2 podzemni garazi od 13 m2 koi se prodavaat so posebna cena od 5250eur za edna garaza.


Kvadratura: 90m2

Stanot go ima sledniov raspored:
-Hodnik
-Kupatilo
-Kujna i Trpezarija
-Dnevna soba so Balkon
-Spalna soba so Balkon.
-Detska soba
-Spajz shto moze da se napravi wc

-Parno niz celiot stan.
-Podzemen parking
-Nadvoreshen parking

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
072/257-445
070/381-888

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan vo Skopje novogradba nevselen

82990 €

Stan vo novogradba na 1 kat nevselen

81999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам