1 / 1
ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА на Регионален пат Битола - Дихово
20 €
04.12.2020 10:19

Битола / Битола

Квадратура:

4355 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Градежната парцела е со вкупна површина 4355м2, во непосредна близина на ресторанот Гламур. Градежната парцела има обезбеден пристапен пат-улица и со намена на градба Г,Г2,Г3,Г4,Г5 и со максимална висина на градба 9м односно П+1. За подетални информации во Агенцијата ИТОН БС.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ - НАСЕЛБА СТРЕЖЕВО

10000 €

ПЛАЦ 2725м2 -над Нижеполе

25 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам