1 / 8
SE PRODAVA KUKJA VO BUTEL 2 SKOPJE
240.000 €
27.07.2021 14:53

Бутел / Скопје

Број на соби:

15

Квадратура:

494 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

314 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Se prodava kukja so golem dvor vo Butel 2 Skopje.

Kukjata se sostoi od podrum, prizemje, sprat i potkrvje.

Ima 5 parkin mesta i dva posebni vleza.

Kukjata ima kompletno regulirana dokumentacija.

Vkupnata površina na parcelata iznesuva 500m2, dodeka vkupnata vnatrešna površina iznesuva 494m2 i dvornata površina iznesuva 314m2.

Cena: 240 000 evra
Adresa: Ivan Manolev

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 01-32/20

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja so dvor vo naselbata „Pevčina“

180000 €

Kukja od 275m2 so interesen raspored vo Skopje - Pržino

430000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам