1 / 2
Bluetooth wireless slusalki iphone samsung i12
599 МКД
13.12.2020 12:41

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Bluetooth slusaliki
novi!
model: i 12 5.0
prajcame po kargo niz cela mk
kontakt tel: 076-666-533

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

Bluetooth V4.0 slusalka

350 МКД

bluetooth slusalki p47

599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам