1 / 1
U-BIT - GAMING PC
25.990 МКД
31.12.2020 10:03

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🟢 U-BIT - GAMING PC 🟢
🔹Доживејте вистинско гејминг искуство.
🔹Исклучителни перформанси, одличен дизајн и иновативни функции!
🔹Украсете го својот живот со U-BIT
🔹Вашата удобност, наша страст.
____________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Genesis IRID300

28900 МКД

GAMING COMPUTER

29900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам