1 / 1
Verbatim PrintStripe - 64gb
540 МКД
18.12.2020 10:25

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Verbatim PrintStripe - 64gb

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Kingston DataTraveler "Exodia" - 32gb.

320 МКД

Verbatim V3 - 32gb

330 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам