1 / 1
Wster Portable Wireless Speaker WS-631
390 МКД
29.12.2020 11:19

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Мини преносен МП3 плеер со вградено ФМ радио и батерија на полнење
✅Функција на радио FM
✅Читач на картички USB / TF
✅MP3 плеер
✅Надворешен аудио влез
✅Надворешен интерфејс за полнење на напојувањето
✅Звучник со безжичен автодински систем
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

HELIUM 100BT RGB speakers

1790 МКД

JBL Charge 4

650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам