1 / 1
Безжично ГЛУВЧЕ - 2.4G (G11-760N)
700 МКД
31.12.2020 14:14

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🟢Безжично ГЛУВЧЕ - 2.4G (G11-760N)

🔴Сакате да го намалите притисокот, започнете од раката.

🔴Удобен и класичен црн глушец, комбиниран со моќни функции, ви помага лесно да се справите со неуредната работа.

🔴Цена: 700 ден.

______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Tracer Smart RF - Безжична тастатура со TOUCHPAD

1190 МКД

Глушец на полнење - A4Tech G11-760N

699 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам