1 / 1
Bateriski polnac + starter za akulumator za avtomobil
2.950 МКД
31.01.2022 20:25

Ресен

Состојба на предмет
Нов

MaxPuls Батериски полнач + стартер за акумулатор ‼️

Flashlight
6000 mAh
12 V
USB output 5V 2A
Li-ion battery
2.5 L Max

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Masi so staklo (masa )

1 МКД

Maxpuls udarna bormasina 500w

1290 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам