1 / 1
Сет 4 во 1 Fury Thunderstreak 3.0
1.499 МКД
29.12.2021 15:46

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 Сет 4 во 1 Fury Thunderstreak 3.0 🔴

🟢ПОДГОТОВКА ЗА ИГРА

✅Добро избраниот сет на периферии ви дава предност на почетокот на секоја важна игра.
✅Победата се постигнува со соодветна подготовка, тактики, вештини и малку среќа.
✅Во виртуелната игра има бонус што може да ни ја даде вистинската опрема.
✅Сетот 4 во 1 Fury Thunderstreak 3.0 е исто како неговиот истоимен авион F-84 - солидно и универзално решение што сигурно ќе ја олесни играта за еден гејмер.
✅Тоа е исто така идеален предлог за добар почеток, за некој што штотуку го запознава возбудливиот свет на игри.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Mouse M185

599 МКД

Тастатура B150N

1390 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам