1 / 1
Power Box - Gaming PC
29.990 МКД
13.01.2021 11:29

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔷КОМПЈУТЕР ЗА ОНИЕ КОИ ЗНААТ КВАЛИТЕТ
🔶KOMPJUTER PER ATA QË NJOHIN KUALITETIN

▶️Одбери го уште денес твојот омилен Computer.
➡️Zgjidhni që sot kompjuterin tuaj të preferuar.

✅MainBoard: Gigabyte H310 D3 2.0
✅PROCESOR: i5-9400F
✅RAM: 8GB DDR4
✅GRAPHICS: AMD RADEON RX 570 4GB
✅DISK: 240GB SSD
✅CASE: POWERBOX
✅PSU: 600W TITAN NJOY
✅CPU FAN: APACHE PLUS

Цена: 29,990 ден.
Çmimi: 29.990 den.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

GAMING COMPUTER

25990 МКД

GAMING PC - MS TITAN II

30500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам