1 / 1
WIRELESS MOUSE M235
1.290 МКД
14.01.2021 13:14

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 WIRELESS MOUSE M235 🔴

✅Sensor technology: Advanced Optical Tracking
✅Sensor Resolution: 1000
✅Wireless operating distance: Approx 10m1
✅Wireless technology: Advanced 2.4 GHz wireless connectivity (Unifying supported)
✅Height x Width x Depth: 95 mm x 55 mm x 38.6 mm

✅Çmimi: 1290 den.
✅Цена: 1290 ден.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Гејминг ТАСТАТУРА - VIGOR GK20

1999 МКД

Fury BATTLER Gaming Mouse

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам