1 / 1
ATRAKTIVEN PLAC KAJ NOVA POZARNA
100.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2021 11:41

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

380 m²

Тип на земјиште:

Градежно

*atraktivna ponuda* samo vo agencija "CHANAK"

SE PRODAVA!!!

atraktiven plac od 380m2

placot e so markica za gradba p+2
za izgradba na 1 ili 2 kuci.do samiot plac ima doneseno struja i voda.

LOKACIJA:
vo neposredna blizina na "EKOLOG",kaj novata Protiv Pozarna Stanica

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Parceli vo blizina na EVN so razlicni kvadraturi

199 €

ATRAKTIVEN PLAC VO SELO BRVENICA OD 600M2

26999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам