1 / 1
WIRED MOUSE (N-100 MINI)
450 МКД
20.01.2021 11:18

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🟢WIRED MOUSE (N-100 MINI)

🔶Контурната форма е за максимална удобност и поддршка. Цврстото тркало за движење со гума осигурува дека вашата рака нема да се лизне при лизгање.

🔷Forma e konturuar është për rehati dhe mbështetje maksimale. Rrumbullaki i fortë prej gome sigurohet që dora juaj të mos rrëshqasë gjatë lëvizjes.

______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

WIRELESS COMBO NX989

990 МКД

Fury Hunter 2.0 - Gaming Mouse

650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам