1 / 1
Thermaltek UX100
1.190 МКД
28.01.2021 14:04

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

✅Kулер за процесор.
✅Ftohës për procesor.
🔹Димензии на вентилатор: 120 х 120 х 25 мм мм.
🔹Димензии на кулер: 122.3 х 122.3 х 66.1 цм, 30000 х
🔹Dimenizonet e ventilatorit: 120 х 120 х 25 мм мм
🔹Dimenzionet e ftohësit: 122.3 х 122.3 х 66.1 цм, 30000 х
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

AMD A4 4020 PROCESSOR

2500 МКД

DEEP COOL XFAN 80 - CASE FAN

140 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам