1 / 3
Motor masina mashina za kultivator i drugo( zamena
50 €
Цената не е фиксна
06.06.2022 18:13

Струга / Струга

Germanski motor 98 cc.Motor za kultivator agregat ili neshto drugo
Vo isravna sostojba.kompresija kako nof.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам