1 / 10
Se prodava namestena kukja vo Tetovo - Mala Rečica
300.000 €
17.04.2021 09:58

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

285 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

263 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

🏡Se prodava namestena kukja vo Tetovo - Mala Rečica.⁣

Vo kvadratura od 285m2, gi ima slednite prostorii:⁣

🛋️2 Dnevni sobi⁣
🍴Kujna i trpezarija⁣
🛏️2 Spalni sobi⁣
2 detski sobi
🛁3 toaleti ⁣
🌇2 balkoni⁣

Vkupnata kvadratura na dvorot iznesuva 263m2.⁣

✔️Podrum ⁣

Orientacija: zapad⁣

💶Cena: 300.000 evra.⁣

Za povekje informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 01-07/21

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Stara kukja so dvorno mesto od 402m2 vo Tetovo

140000 €

Kukja od 279m2 vo Tetovo

300000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам