1 / 3
Se prodava kukja vo blizina na opstinata
1 €
24.12.2022 01:51

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

71 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Blizu Opstina

Se prodava kukja so povrsina od 400m2, na 100 metri od opstinata, na mirna lokacija. Povekje informacii na 070318320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

кука кај судот во кицево

1 €

Se prodava kuka vo strog centar

220 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам