1 / 3
Se prodava plac vo blizina na patot kon selo Fališe
120 €
08.07.2021 08:54

Тетово / Тетово

Квадратура:

1870 m²

Тип на земјиште:

Градежно

🌄Se prodava plac vo blizina na patot kon selo Fališe.⁣

Vkupna kvadratura na placot iznesuva 1870m2, odnosno so sredni dimenzii 26 metri vo širina i 70 metri vo dolžina.⁣

🛣️🚰🚤Do samiot plac ima voda i struja i istiot izleguva na pat.⁣

💶Cena: 120 evra/m2.⁣

Za povekje informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 05-50/20

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Gradezni parceli od 540m2 vo Brvenica

45 €

Parcela od 638m2 vo Tetovo - stanbena

200000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам