1 / 10
Se prodava kat od kukja so sopstven dvor vo Tetovo
83.000 €
17.04.2021 09:58

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

71 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

196 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Запад

🏡Se prodava kat od kukja so sopstven dvor vo Tetovo – Ajdučko maalo.⁣

Vo kvadratura od 71, gi ima slednite prostorii:⁣

🛋️🍴Dnevna soba i kujna⁣
🛏️2 spalni sobi⁣
🛁2 toaleti⁣
🌇Balkon⁣
🌂Hodnik ⁣

Vkupno površina na dvorot iznesuva 196m2, i dve garaži so po kvadratura od 15m2.⁣

Orientacija: Zapad⁣

Adresa: ulica JNA⁣

💶Cena: 83 000 evra.⁣

Za povekje informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 01-23/21

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski

105000 €

Se prodava kukјa od 147m2 vo Skopje – Indžikovo

300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам