1 / 4
Se prodava gradežna parcela vo Tetovo
130 €
11.08.2021 11:41

Тетово / Тетово

Квадратура:

1100 m²

Тип на земјиште:

Градежно

🌄Se prodava gradežna parcela vo Tetovo vo novite naselbi pozadi Teteks.⁣

💡🚰🛣️Do samata parcelata ima voda i struja i istata izleguva na pat.⁣

Vkupnata kvadratura na parcelata iznesuva 1100m2.

💶Cena: 130 evra/m2.⁣

Za povekje informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 05-27/21

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela od 1000m2 vo selo Lešok

26 €

Se prodava plac vo blizina na patot kon selo Fališe

120 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам