1 / 1
Gembird Mouse - MUS-4B-01
200 МКД
11.02.2021 11:08

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴Gembird Mouse - MUS-4B-01

✅Оптички глушец со USB
✅Удобност и прецизност
✅Компактен и лесен дизајн
✅Plug & Play - не се потребни драјвери

✅Maus optik me USB
✅Rehati dhe saktësi
✅Dizajn kompakt dhe i lehtë
✅Plug & Play - nuk kërkohen drajver

______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

"Chocolate" ТАСТАТУРА

450 МКД

КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам