1 / 10
Se prodava stan vo Taftalidže – Skopje
850 €
19.05.2021 10:58

Карпош / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

🚪Se prodava stan vo Taftalidže – Skopje.⁣

Vo kvadratura od 100m2, gi ima slednite prostorii:⁣

🛋️Dnevna soba ⁣
🍴Kujna i trpezarija⁣
🛏️3 spalni⁣
🛁Toalet⁣
🌇2 terasi⁣

Stanot e so visoki tavani so možnost za dogradba na galerija od 50m2.⁣

🌇Terasite gledaat kon Vodno i City Mall.⁣

Stanot e 5ti kat.⁣

❌Lift ⁣

📍Adresa: bul. Partizanski Odredi .

💶Cena: 850 evra/m2

Za poveḱe informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 02-24/21

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan vo Crnice - Skopje

1550 €

Stan od 64m2 vo Tetovo

32000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам