1 / 1
Se prodava plac vo n. Ivanidol
39 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.03.2023 06:36

Кичево

Квадратура:

900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo n. Ivanidol so povrsina od 900m2, vcrtana markica za kukja. Placot se naogja na asvaltiran pat so sprovedena kanalizacija, voda i struja.
Povekje informacii:
Vladko 070 318 320

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava plac za kukja vo Drugovo

20 €

Plac vo Ciflik zad policija

66000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам